Praktyki w poznańskiej agencji reklamowej

Agencja Reklamowa Quiet Axis

Poznań, 60-163, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna w nowym portalu agencyjnym tj. CARE-ER w szczególności za:
- rozwój i promocję,
- skuteczne dotarcie do obu grup klientów,
- pozyskanie ofert,
- pozyskanie patronatów,
- współpracę medialną i pr.

Twoim zadaniem będzie także:
- inicjalizacja nowych projektów agencyjnych,
- rozwój obecnych projektów agencyjnych,
- pozyskiwanie partnerów dla projektów agencyjnych.

Po zakończeniu praktyk, które okażą się skuteczne, możliwość zatrudnienia. Czas praktyk 2-4 tygodnie.

Prezentacja firmy

Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media