Praktyki w poznańskiej agencji reklamowej przy startupach

Agencja Reklamowa Quiet Axis

Poznań, 60-163, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna w autorskich portalach agencyjnych np w care-er, adpub, fit2fit w szczególności za:
- rozwój, zmiany, promocję,
- skuteczne dotarcie do klientów,
- pozyskanie ofert,
- pozyskanie patronatów,
- współpracę medialną i PR.

Twoim zadaniem będzie także:
- inicjalizacja nowych projektów agencyjnych,
- kreatywne działanie przy projektach komercyjnych.

Dzielimy się zyskami! Od każdego klienta startupu otrzymasz wynagrodzenie, a w przypadku sprawdzenia się oferujemy umowę o pracę.

Wymagania

Samodzielność, odpowiedzialność, motywacja, kreatywność, energia, komunikatywność

Prezentacja firmy

Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media