Praktyki w kancelarii prawnej dla studentów prawa/administracji

Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

53-331 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś studentem prawa bądź administracji i chciałbyś odbyć praktyki w kancelarii prawnej - to ogłoszenie jest dla Ciebie.

U nas nie będziesz parzyć kawy, biegać na pocztę, czytać nudne pisma o w sprawie przedawnienia mandatów a Prezesa zobaczysz raz na rok...

U nas także nie będziesz za darmo siedzieć do 2 w nocy będąc tanią siłą roboczą....

Za to u nas:

- Poznasz pracę w kancelarii od środka
- Spędzisz czas w miłym młodym zespole ludzi kreatywnych
- Będziesz brać udział w wielu ciekawych projektach
- Nie wykluczamy bonusów pieniężnych
- Jest szansa, że nawiążemy stałą współpracę na partnerskich zasadach

Jeżeli jesteś zainteresowany takimi praktykami - Proszę prześlij nam swoje CV.

Do zobaczenia!

Prezentacja firmy

Kancelaria Kovacs & Partners Consulting Group oferuje wsparcie pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż