Praktyki w Kancelaria Prawnej

Kancelaria Prawna ASiW

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna ASiW z siedzibą w Katowicach poszukuje studentów III-V roku prawa zainteresowanych odbyciem praktyk.

Oferujemy możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, a także nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyk.

Wymagania:

- dyspozycyjność w wymiarze min. 3 dni w tygodniu;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- odpowiedzialność, samodzielność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

- umiejętność pracy w grupie;

- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;

- nastawienie na rozwój zawodowy;

- doświadczenie w pracy w kancelarii/dziale prawnym spółki będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

- kompletowanie i archiwizowanie dokumentów;

- przygotowywanie projektów pism/pozwów/wniosków/umów;

- analiza prawna przedstawionych zagadnień;

- uzyskiwanie informacji z sądów oraz innych instytucji;

- wsparcie zespołu Kancelarii w codziennej pracy.

Zakres obowiązków dostosowywany jest każdorazowo do umiejętności, wiedzy i doświadczenia praktykanta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Pracujemy w młodym, dynamicznym zespole. Pragmatyzm, elastyczność oraz s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura