Praktyki w dziale sprzedaży internetowej

BTO Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

  • Weryfikacja i edycja danych produktowych w systemie sprzedażowym.
  • Współpraca przy opracowaniu i wdrożeniu systemu e-commerce.
  • Analiza rynku i trendów branżowych.
  • Redagowanie tekstów, obróbka prostych grafik.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów biznesowych

WYMAGANIA

  • Znajomość pakietu Office.
  • Umiejętność pisania poprawnych językowo tekstów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

MILE WIDZIANE

  • Studenci z dyspozycyjnością do pracy na pół/ pełen etat od pn.- pt.
  • Podstawowa znajomość Google Analytics, AdWords.
  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych.
  • Podstawowe wiadomości o branży, w której działa firma.
  • Prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze biznesowym.
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie doświadczonych kolegów.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

BTO Sp. z o.o. jest dostawcą źródeł zasilania na całą Europę. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce