Praktyki w Dziale Rekrutacji – Adecco Poland

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Aktualnie do naszego zespołu w Bydgoszczy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• Udział w spotkaniach dotyczących ustalenia profili poszukiwanych Kandydatów,

• Redagowanie i publikowanie ogłoszeń,

• Uaktualnianie bazy danych;

• Przeprowadzanie wstępnych selekcji aplikacji,

• Organizowanie spotkań z Kandydatami,

• Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych,

• Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

Wymagania:

• Gotowość do uczestniczenia w bezpłatnych praktykach przez okres 2 – 3 miesięcy;

• Dyspozycyjność 4-5 w tygodniu - elastyczny czas pracy;

• Zainteresowanie obszarem Rekrutacji / Zarządzania Zasobami Ludzkimi;

• Wykształcenie min. średnie – mile widziane kierunki związane z obszarem HR, socjologią, administracją;

• Komunikatywność, szybkie nawiązywanie kontaktu;

• Obsługa komputera i środowiska MS Office;

• Szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy, dokładność.

Oferujemy:

• Cenne doświadczenie zdobywane podczas bezpłatnych praktyk w największej na świecie firmie rekrutacyjnej;

• Elastyczne godziny pracy;

• Referencje po odbyciu 2 - 3 miesięcznych praktyk;

• Rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska asystenckie, w dziale HR;

• Pracę w miłej i kameralnej atmosferze w dogodnej lokalizacji w Bydgoszczy (w pobliżu centrum).

Oferta dotyczy praktyk bezpłatnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.