Praktyki w Agencji Pracy OTTO

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

                                   Postaw swoje pierwsze kroki w branży z OTTO!

Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia w branży HR? Chcesz sprawdzić, jak wygląda praca w jednej z największych agencji rekrutacyjnych w Polsce? Pragniesz zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy? Zadbaj o swoją karierę już dziś i prześlij nam swoją aplikację.

Poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby do odbycia praktyk w naszej agencji. Otrzyma ona własne zadania i możliwość zdobycia doświadczenia w oddziale międzynarodowej korporacji.

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia praktyk w dziale polskim lub zagranicznym
  • Samodzielne zadania do realizacji
  • Niezbędne do pracy warunki: własne stanowisko, laptop, telefon
  • Wsparcie i pomoc ze strony pracowników Agencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk (wymiar godzin i ich długość zostaną indywidualnie uzgodnione)
  • Samodzielności i dokładności
  • Chęci do nauki oraz zaangażowania w podejmowane działania
  • Motywacji i zaangażowania w powierzoną pracę
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.