Praktyki - staż w Lux4home™. Przyjmiemy studenta na praktyki

Lux4home s.c.

31-553 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Lux4home™ - bardzo dynamicznie rozwijająca się firma i marka, działająca na rynku międzynarodowym przyjmie studenta na praktyki/staż.

CO OFERUJEMY:

+ możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w jednym z wymienionych obszarów tematycznych:
• marketing Social Media
• bazy danych
• sprzedaż e-commerce (platformy handlowe i aukcyjne)
• grafika internetowa
• projektowanie wnętrz (architektura wnętrz)
• podstawy SEO

+ udział w zróżnicowanych projektach informatycznych związanych rozwojem serwisów ogłoszeniowych, ecommerce, informacyjnych, VOD, platformy blogowej, aplikacji mobilnych i wielu innych,

+ praktyczne poznanie aplikacji internetowych typu: serwisy B2B, e-commerce, wordpress, presta i inne.

+ ciągłą naukę, opiekę doświadczonego Mentora, doświadczenie

+ dostosowanie czasu praktyk do Twoich możliwości

+ a nawet pracę jeśli Twoje przyswajanie wiedzy i możliwości będą satysfakcjonujące!

Oczekujemy:

myślenia i chęci do pracy
minimalnej wiedzy związanej z oczekiwaniami obecnych Klientów
podstawowej wiedzy o Internecie i obsłudze komputera
dobrej znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego
umiejętności pracy w zespole
dobrej organizacji pracy

JEŻELI ZATEM:

jesteś studentem lub absolwentem, dyspozycyjnym minimum 30 godzin w tygodniu,
interesujesz się internetem, promocją, architekturą lub obsługą klienta
jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną,
nie boisz się nowych wyzwań,
chcesz zdobyć wiedzę oraz umiejętności

to znaczy, że pasujesz do naszego zespołu - przedstaw nam swoje CV, chętnie Cię poznamy.

UWAGA:
Praktyki trwają 2-3 miesiące i są bezpłatne. Można na nich zdobyć doświadczenie właściwe do pracy na stanowisku i w dziedzinie wymienionej na wstępie ogłoszenia.

OFERUJEMY:
- wystawienie zaświadczenia dla uczelni o udziale w praktykach,
- własne stanowisko pracy,
- czynny udział w kampaniach marketingowych (Polska i za granica)
- potężny przekaz wiedzy, szkolenia
- możliwość podjęcia pracy po praktykach

Wymagania

Mile widziana znajomość min. jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Lux4home™ to producent ekskluzywnych produktów z kamienia natural... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż