Praktyki/Staż w dziale promocji akcji społecznej Szkoła 3.0.

Fundacja Sarigato

Kraków, 31-226, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Cześć!
Jesteś studentem, który marzy o ciekawej, rozwijającej i ważnej działalności? Chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie przy promocji innowacyjnych inicjatyw wśród kreatywnego zespołu? Przeczytaj ogłoszenie, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Pięć lat temu uruchomiliśmy akcję Karmimy Psiaki. Dziś jest to największa tego typu akcja w Polsce. Stawiamy na efekty i kreatywne podejście do pomagania(!), dzięki czemu osiągamy wiele sukcesów! Zobacz infografikę z podsumowaniem tego, co już zrobiliśmy, na stronie Karmimy Psiaki w zakładce "O akcji" - > "Efekty".

Od kilku miesięcy tworzymy nową akcję, którą nazwaliśmy Szkoła 3.0. Chcemy przekazywać wyłącznie mądrą pomoc - dawać wędkę, zamiast ryby. Od października ORGANIZUJEMY KURSY PROGRAMOWANIA DLA DZIECI Z DOMÓW DZIECKA. Wierzymy, że przekazując im konkretne umiejętności, ułatwimy pierwszy krok w dorosłe życie i pomożemy im spełniać marzenia.

Obecnie prowadzimy kampanię “Dasz rybę, czy wędkę?” i zbiórkę środków na opłacenie zajęć. Jeśli ta idea jest Ci bliska i chciałbyś tworzyć akcję razem z nami - zgłoś się do nas.

OFERUJEMY:
Wolontariat/Praktyki lub Staż - forma uzależniona jest od Ciebie, Twojej dostępności i Twojego doświadczenia. Jeśli pomyślnie przejdziesz rozmowę rekrutacyjną, na pewno się dogadamy.

W NASZYM ZESPOLE:
- zdobędziesz WIEDZĘ z zakresu prowadzenia akcji społecznych, e-marketingu i PR
- zgromadzisz bardzo cenne DOŚWIADCZENIE działając przy nowej, ale bardzo perspektywicznej akcji
- poznasz samych pozytywnych, pełnych pasji i zaangażowania LUDZI
- będziesz miał IDEALNE WARUNKI do realizacji SWOICH POMYSŁÓW (przyjazne biuro, pyszna kawa, owoce i atrakcyjne spotkania integracyjne z członkami całej Grupy Sarigato).

PAMIĘTAJ, DLA NAS NAJBARDZIEJ LICZYSZ SIĘ TY I TWÓJ ROZWÓJ.

TWOJE ZADANIA w DZIALE PROMOCJI, do którego aplikujesz:
- pomoc w pisaniu tekstów promocyjnych (doświadczenie mile widziane),
- nawiązywanie oraz utrzymywanie przyjaznych relacji z influencerami, mediami i fanami,
- organizowanie kreatywnych eventów i zbiórek z całym zespołem Fundacji.

oraz szeroko pojęte działania związane z inicjowaniem akcji społecznych - damy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów, więc to od Ciebie będzie zależało w co się zaangażujesz.
.. ale spokojnie, jeśli nie masz dużego doświadczenia, nauczymy Cię jak to robić.
Będąc członkiem naszego zespołu zdobędziesz masę cennej wiedzy i doświadczenia. Nie liczy się wykształcenie - liczysz się Ty, Twoja kreatywność i zaangażowanie.

Wymagania

Potrzebujemy Cię, jeśli:
- lubisz pisać teksty
- lubisz prowadzić kanały social media, robić zdjęcia, nagrywać filmy
- jesteś kreatywny (myślisz poza schematami)
- jesteś zaangażowany, w to co robisz
- chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie promocji, prowadzenia akcji społecznych, fundraisingu i CSR.

W przypadku praktyk lub stażu wymagamy minimum 15 godzin tygodniowo przeznaczonych na pracę w biurze Fundacji w Krakowie, na Prądniku Białym.
Możliwość organizacji stażu z Urzędu Pracy (wówczas 6-8h/dziennie-wymaganie UP).

Liczymy na przekonujące CV, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż