Praktyki/Staż. Eventy, PR, media relations.

Umbrelka Sp. z o.o.

Warszawa Włochy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

UMBRELKA to ambitny zespół pasjonatów nowoczesnego marketingu, komunikacji, multimediów i aplikacji online.
UMBRELKA to kilkaset fantastycznych projektów zrealizowanych dla znanych międzynarodowych marek.
UMBRELKA to kreatywne łączenie rozmaitych narzędzi marketingowych w skuteczne i efektywne kosztowo rozwiązania.
UMBRELKA to doskonałe zrozumienie kultury biznesowej i społecznej, elastyczność i umiejętność dostarczania sukcesu.
www.umbrelka.com

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Wsparcie zespołu w bieżących pracach, m.in.:
- udział w przygotowaniu i realizacji eventów o różnej skali i charakterze: od konferencji prasowych i warsztatów dla dziennikarzy do festiwali z udziałem gwiazd,
- udział w przygotowaniu i realizacji kampanii PR,
- zarządzanie relacjami z przedstawicielami mediów tradycyjnych (prasa, radio, TV) i nowoczesnych (blogi, vlogi, portale),
- budowanie i aktualizacja baz danych,
- wyszukiwanie informacji i monitoring mediów,
- opracowywanie ofert dla klientów i profesjonalny kontakt z klientem.

WYMAGANIA
Poszukujemy osób zainteresowanych nowoczesnymi metodami komunikacji, kreatywnych i z pozytywnym nastawieniem. Zależy nam na dobrej organizacji pracy oraz dynamiczności działań. Jeśli jesteś taką osobą - przyślij CV.
- dobra znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych,
- znajomość MS Office,
- umiejętność sprawnego i szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie i innych źródłach,
- pożądana dobra znajomość vlogosfery i blogosfery.

OFERUJEMY
- miesięczną praktykę z możliwością przedłużenia na pełnopłatny staż,
- cenne doświadczenie w projektach eventowych, PR i media relations dla znanych marek z różnych branż,
- realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań,
- pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
- inspirującą atmosferę pracy.

INFORMACJE DODATKOWE
W treści aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 133 poz.883".
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

UMBRELKA to pasjonaci nowoczesnego marketingu, komunikacji, multimediów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media