Praktyki/Staż (Akcja Karmimy Psiaki i Projekt Szkoła 3.0)

Fundacja Sarigato

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Sarigato to autor akcji Karmimy Psiaki, która pomaga bezdomnym Psiakom i Kociakom w Polsce. Prowadzimy też projekt Szkoła 3.0, w którym zapewniamy dostęp do edukacji z sektora IT Dzieciom z trudnych i patologicznych środowisk.

Szukamy Praktykanta/Stażysty do pomocy w pracach nad kampaniami społecznymi w wymiarze min. 20 godzin w tygodniu na okres min. 3 miesięcy. Oferujemy elastyczne godziny pracy, dostosujemy się do Ciebie.

Obowiązki:
- redagowanie i pisanie artykułów na bloga
- pomoc w koordynowaniu działań promocyjnych
- nawiązywanie oraz utrzymywanie przyjaznych relacji z odbiorcami, szczególnie poprzez media społecznościowe
- wsparcie w prowadzeniu mediów społecznościowych
- pisanie tekstów promocyjnych
- pomoc przy bieżących akcjach fundacyjnych i przy tworzeniu kampanii społecznych (Szkoła 3.0 i Karmimy Psiaki)
- pomoc w organizacji wydarzeń

Damy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów. Jeśli nie masz dużego doświadczenia, nauczymy Cię. Nie liczy się wykształcenie i doświadczenie. Zależy nam na Twojej kreatywności i zaangażowaniu. Szukamy kogoś, komu bliskie są nasze działania społeczne i chciałby dołożyć swoją cegiełkę do pomocy Dzieciakom z trudnych środowisk i bezdomnym Psiakom i Kociakom.

Chętnie podzielimy się wiedza i pokażemy Ci, jak:
- tworzyć strategie i realizować akcje społeczne, zarówno online jak i offline (e-marketing, PR, eventy),
- negocjować warunki z kontrahentami,
- współpracować z zespołem produkcji (graficy, programiści) ,,
- jak działa branża NGO w Polsce i jakie są najskuteczniejsze działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Zapewniamy świeże owoce w biurze, możliwość udziału w akcjach fundacji (np. Memoriał Wagnera, koncerty) oraz imprezach integracyjnych z klientami i zaprzyjaźnionymi firmami.

Wymagania

- lubisz pisać teksty i masz „lekkie pióro”,
- jesteś komunikatywny i zaangażowany, w to co robisz,
- interesujesz się markietingiem i chcesz się rozwijać w tym kierunku,
- jesteś dobrze zorganizowany i skrupulatny,
- chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie promocji, prowadzenia akcji społecznych, fundraisingu i CSR.

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż