Praktyki - Programista w firmie informatycznej POLIMAN

BAMA s.c.

30-532 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna POLIMAN od niemal 15 lat oferuje usługi z dziedziny IT.

Poszukujemy programistów.

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, chcących wraz z naszym zespołem tworzyć nową jakość obsługi informatycznej. Z naszej strony oferujemy praktyki w młodym, kreatywnym zespole realizującym ciekawe projekty. Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz świeże pomysły i energię do działania, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny.
Zapraszamy młodych programistów - studentów studiów informatycznych i technicznych.

Oferujemy:
- praca w Krakowie
- oferujemy praktyki zarówno płatne jak i bezpłatne.

Wymagania

Mile widziane:
- Znajomość JavaScript (wraz z Ajax)
- Znajomość HTML i CSS
- Znajomość bibliotek JQuery, JQuery UI
- Znajomość języka C#
- Znajomość języka PHP 5
- Znajomość Zend Framework
- Znajomość baz danych MySQL
- Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie anglojęzycznej dokumentacji
- Solidność, dokładność)”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą programistyczno- projektową tworzącą aplikacje, gry, stro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy