Praktyki - marketing internetowy

Wydawnictwo MKT

Kraków, 30-052, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży marketingu internetowego, głównie działaniami związanymi z budowaniem zaplecza pozycjonerskiego, optymalizacją w wyszukiwarkach, pisaniem artykułów i tekstów SEO.

Oferujemy:
- 1 lub 2 miesięczne bezpłatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia,
- bliższe zapoznanie się z marketingiem internetowym,
- poznanie zasad SEO i SEM,
- miłą atmosferę.

Wymagania

Wymagania

- terminowa realizacja powierzonych zadań,
- sumienność,
- zainteresowanie branżą

Mile widziane:
- doświadczenie w marketingu internetowym
- znajomość mediów społecznościowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczniem w branży wydawniczej. W związ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż