Praktyki grafik

FD Tech

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy praktyki dla grafika przy tworzeniu projektu wizualizacji funkcjonowania inteligentnego domu. Efekt pracy będzie zaprezentowany podczas prestiżowych targów branżowych, które odbędą się w październiku na stadionie narodowym w Warszawie.

Praktyki przewidziane są na okres wakacyjny (sierpień-wrzesień).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (mile widziane również portfolio) poprzez portal infopraca

Wymagania

Szukamy osób posiadających doświadczenie przynajmniej w kilku z wymienionych poniżej umiejętności:

- Umiejętność tworzenia animacji 2D (warunek konieczny)
- Obsługa programów graficznych - Photoshop, programy do grafiki wektorowej,
- Znajomość tematyki i podstaw motion graphics,
- Kreatywność,
- Samodzielność,
- Sumienność,

Oferujemy:
- możliwość zaistnienia na prestiżowych targach branżowych o charakterze ogólnopolskim,
- pracę w energicznym, młodym i kreatywnym zespole,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość poznania prężnie rozwijającej się branży inteligentnych domów,

Prezentacja firmy

Firma FDtech Inteligentne budynki zajmuje się projektowaniem, programowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie