Praktyki dziennikarskie tematyka MS Excel

Cognity Sp. z o.o.

31-070 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Cognity Szkolenie poszukuje kandydatów zainteresowanych odbyciem bezpłatnej praktyki na stanowisku redaktora bloga firmowego Strefa Wiedzy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
pisanie i redagowanie artykułów związanych z obsługą programu MS Excel.

Wymagania

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
zainteresowanie i znajomość zagadnień związanych z informatyką, w szczególności programem MS Excel;
umiejętność redagowania tekstu;
poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie.

Prezentacja firmy

Cognity to przede wszystkim praktyczne szkolenia z Excela i VBA, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia