Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/07/2016.

Praktyki dział BHP / Planowania Produkcji

Wrocław, dolnośląskie

4Directions

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Praktykant (w dziale BHP lub Planowania Produkcji)

Szukamy osób, które:

  • Są absolwentami lub studentami IV, V roku studiów
  • Chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
  • Są gotowe realizować samodzielne projekty wynikające z realnych potrzeb biznesowych
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu najmniej komunikatywnym
  • Są mobilne i gotowe do rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Posiadają umiejętności analityczne, komunikacyjne i przywódcze
  • Znajomość programu excel w stopniu dobrym
  • Cenią sobie wysokie standardy etyczne
  • Chcą zmierzyć się z ciekawymi wyzwaniami zawodowymi

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania zapraszamy Cię do odbycia praktyk w następujących działach:

Dział Planowania Produkcji

Dział BHP

W jaki sposób zgłosić kandydaturę?

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego z informacją o dziale w jakim chciałyby odbyć praktykę.

Prezentacja firmy

4Directions - kompleksowe doradztwo personalne
www.4directions.pl
Nr wpisu do... rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 7375  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż