Praktyki copywriting/prowadzenie konta FB dla Biura tłumaczeń

MIW

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WAŻNE: PRACOWNICY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ROZWIJANIA SIĘ W ZAKRESIE WYKONYWANIA TŁUMACZEŃ

W związku z rozwojem działalności Biuro Tłumaczeń MIW poszukuje do nowego biura w centrum Warszawy nowego pracownika. Marzymy o bardzo dokładnej, zaangażowanej i mającej lekkie pióro osobie. Idealna osoba na tym stanowisku będzie traktować pracę jako przyjemność, a nie obowiązek. Najlepszego kandydata zatrudnimy na stanowisku:

Asystent/ka Biura Tłumaczeń (Dział Marketingu)

Miejsce pracy: Warszawa

Czas pracy: Poniedziałek - Piątek (dowolne godziny łącznie 20h/tydzień)

Warunki zatrudnienia- 3 miesiące: staż, podczas którego kandydat będzie szkolił się w branży tłumaczeniowej oraz pisał artkuły na temat branży tłumaczeń jak również prowadził Facebooka biura tłumaczeń.

Twój zakres obowiązków:

• poszukiwanie aktualnych tematów związanych z rynkiem tłumaczeń

• research internetowy,

• pisanie artykułów na temat tłumaczeń,

• uczestniczenie w konferencjach na temat tłumaczeńm robienie zdjęć oraz opisywanie wydarzeń na blogu biura oraz na profilu Facebook,

• bezpośredni kontakt z tłumaczami,

Oferujemy:

• możliwość rozwijania umiejętności redagowania tekstów,

• możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami administracji biurowej,

• możliwość uczestnictwa w szkoleniach z miękkich kompetencji w siedzibie firmy przy ul. Mokotowskiej,

• możliwość dofinansowania kursu Business English w WeAcademy,

• pracę w atrakcyjnej lokalizacji (stacja Metro Politechnika, Zebra Tower),

• dynamiczne środowisko pracy, możliwość rozwoju (odpowiedzialność za większe obszary działania),

 • pracę w młodym zespole

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• studenci (preferowani studenci w trakcie magisterskich studiów zaocznych na kierunkach humanistycznych związanych z redagowaniem tekstów),

• podstawowa znajomość pakietu MS Office (szczególnie umiejętność pracy z MS Word, MS Excel),

• łatwość w pisaniu i redagowaniu pism oraz tekstów,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• znajomość programów graficznych pakietu Adobe, bezwzrokowe pisane na klawiaturze, umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, drukarka).

a ponadto:

• zaangażowanie w realizację zadań, inicjatywa i wytrwałość w działaniu,

• budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez płynną, poprawną i precyzyjną komunikację,

• zdolności analityczne i umiejętność poszukiwania rozwiązań,

• samodzielne podejmowanie decyzji i efektywne organizowanie własnej pracy,

• dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań (odpowiedzialność, terminowość, dokładność),

• elastyczność i kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu.

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń MIW zajmuje się przekładem ustnym i pisemnym na wszystki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż