Opis stanowiska pracy

• Wsparcie pracowników w zakresie prac administracyjno-biurowych
• Wydawanie dokumentów, specyfikacja, obdzwanianie kandydatów do pracy

Oferujemy:

• Bezpłatną miesięczną praktykę z możliwością przedłużenia
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
• Miejsce odbywania praktyki: Poznań, ul. Marcelińska 90, V piętro, pok. 15

Wymagania

• Minimum uczeń szkoły średniej, preferowany kierunek administracyjny
• Dyspozycyjny 5 dni w tygodniu
• Dobra znajomość pakietu Office
• Znajomość obsługi urządzeń biurowych (drukarka, kopiarka, skaner)
• Dobra organizacja czasu pracy
• komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność oraz pracowitość

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny 510-012-145

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa