Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 31/05/2016.

Praktykant

00-252 Warszawa, mazowieckie

Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c.

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radców Prawnych poszukuje osób na stanowisko Praktykanta.

Oferta jest skierowana do studentów lub absolwentów.

Obowiązki:
- analiza dokumentów i spraw, wyszukiwanie rozwiązań i orzeczeń;
- wykonywanie czynności asystenckich i administracyjnych;
- przygotowywanie projektów opinii prawnych,
- opracowywanie projektów prostych pism procesowych, dokumentów urzędowych, formularzy, pozwów z dziedziny prawa cywilnego
- kontakt z sądami, urzędami i innymi podmiotami
- zapewnienie wsparcia w bieżących zadaniach
- kontakt i obsługa klientów kancelarii

Wymagania

- studenci oraz absolwenci studiów prawniczych (ew. zarządzania)
- znajomość prawa cywilnego
- inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania
- kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne

K|P|R|F Law Office istnieje od 2003 roku, świadcząc kompleksową obsługę prawną i biznesową na... rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców, w szczególności na rzecz sektora nieruchomości, handlu detalicznego oraz transportowej. W prowadzonej działalności koncentrujemy się na profesjonalnej, kompleksowej obsłudze prawnej zarówno dużych jak i średnich podmiotów gospodarczych.

Kancelaria świadczy wszelką pomoc prawną w języku polskim oraz angielskim, obejmującą również zarządzanie kryzysowe oraz zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, arbitrażowych i administracyjnych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo

Liczba zgłoszonych aplikacji: 82

Powiadomienia o nowych ofertach pracy.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie