Praktykant w Zespole Sprzedaży

uczestnicy.pl Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Cześć!

Poszukujemy kandydatek i kandydatów do odbycia jednomiesięcznej, bezpłatnej praktyki w jednej z wiodących spółek IT.

Nie wymagamy doświadczenia!

Twoje obowiązki (nie takie trudne!):

Do Twoich obowiązków należeć będzie głównie kontakt z klientem, tworzenie baz danych, oraz udział w procesach projektowania produktu IT.

Jest to ciekawe doświadczenie, które z pewnością pomoże w pierwszych krokach kariery, a specjalistyczna wiedza i skille nabyte u nas na pewno się przydadzą!

Wymagania

Nasze wymagania (nie takie straszne!):

Poszukujemy osób bardzo otwartych, które nie boją się nawiązywania kontaktów. Nie masz problemu z wykonywaniem telefonów? Witamy na pokładzie.

Nie musisz wcale być freakiem internetowym, może twoje zainteresowania są inne, lecz skille , które oferujemy przydadzą się wszędzie, a szczególnie w rozkręcaniu własnego biznesu.

Od nas otrzymasz:

  • Kawę, kawunię, kaweczkę w nieograniczonej ilości oczywiście!
  • Rodzinną atmosferę (możesz przynieść swoje papcie - nikogo to nie zdziwi!)
  • Nieustanne wyzwania oraz linę, którą rzucimy, byś mógł wspiąć się na sam szczyt

Praktyka potrwa miesiąc, nauczysz się sporo, więc nie masz nic do stracenia! Come on! Atmosfera szampańska!

Prezentacja firmy

brak

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż