Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radców Prawnych Ewa Miszczyk-Wróbel z siedzibą w Krakowie oferuje praktykę, mile widziani studenci IV-V roku prawa.

Poszukujemy osób ambitnych, osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, posługujących się dobrze językiem angielskim, dla których prawo jest prawdziwą pasją. Wymagamy bardzo dobrej znajomości prawa handlowego i cywilnego, mile widziana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego.

Do zadań praktykanta będzie należało sporządzanie pism procesowych, analizowanie projektów umów (przede wszystkim o roboty budowlane), wyszukiwanie orzeczeń sądowych, sporządzanie informacji prawnych oraz kontakt z sądami i klientami kancelarii (również w języku angielskim).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV zawierających opis dotychczasowego doświadczenia zawodowego i nabytych umiejętności wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu realizacji procesu rekrutacji przez Kancelarię Radców Prawnych Ewa Miszczyk-Wróbel zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn.zm.) Oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do moich danych osobowych, prawie ich poprawiania i aktualizowania."

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych Ewa Miszczyk-Wróbel z siedzibą w Krak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura