Opis stanowiska pracy

Miejsce: oddział ul. Karkonoska Wrocław

INITIUM Kursy i Szkolenia Sp. z o.o. w związku z rozwojem działalności szkoleniowej poszukuje osobę do wsparcia Działu Szkoleń. Poszukujemy osobę zaangażowaną, otwartą na zdobywanie wiedzy oraz rozwój swoich kompetencji.

Obowiązki:
- tworzenie, aktualizowanie baz danych,
- pomoc w przygotowaniu nowej oferty szkoleń, rekrutacja uczestników, promocja ofert na stronach www
- pozyskiwanie nowych Klientów drogą telefoniczną, informowanie o podstawowej działalności firmy
- prace administracyjne
- ścisła współpraca z Zarządem oraz Koordynatorem ds. szkoleń
- inne zadania zlecone przez Opiekuna praktyk

Wymagania:
- Status studenta mile widziant
- Dobra znajomość obsługi komputera- pakiet MS Office ( zwłaszcza Excel oraz Word), szybkie wynajdowanie informacji na stronach www
- Mile widziane osoby mające doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
- Komunikatywności, kreatywności oraz chęć do nauki
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- Samodzielności w rozwiązywaniu problemów, sumienności i pracowitości

Oferujemy:
- Zdobycie doświadczenia w firmie szkoleniowej
- Wsparcie Koordynatora ds. szkoleń
- Zaświadczenie o odbyciu praktyk i referencje ( w momencie pozytywnej opinii)
- Możliwość zatrudnienia
- Możliwość ustalenia elastycznych godzin dla osób studiujących

Przewidujemy 3 miesiące praktyk bezpłatnych - następnie możliwość dalszej, płatnej współpracy w zależności od zaangażowania.

Pracodawca zastrzega sobie mozliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy przesłać CV wraz z klauzurą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Initium KiS powstała z dotychczasowej działalności i współpracy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia