Praktykant w dziale rekrutacji

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych, przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, a także prowadzenie rozmów telefonicznych oraz udział w spotkaniach z Kandydatami.

WYMAGANIA

Najbardziej pożądani Kandydaci to studenci studiów zaocznych na kierunkach: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub socjologia. Liczy się dla nas bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz otwartość na kontakt z Kandydatami.

OFERUJEMY

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego na rynku pracy oraz szansę rozwoju zawodowego. Przy wsparciu opiekuna praktyk zdobędziesz wiedzę niezbędną do pracy na stanowisku rekrutera. Możliwość zdobycia referencji oraz zaliczenia praktyk w ramach studiów. Praktyka jest bezpłatna.

Czekamy na Ciebie, powodzenia!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.