OTTO Work Force

Praktykant w dziale prawnym

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie

Jeśli chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej firmie OTTO Work Force Polska Sp. z o. o., wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach, a także zyskać cenne doświadczenie – czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce odbywania praktyk: główna siedziba firmy na Bielanach Wrocławskich

Zadania które na Ciebie czekają:

• przygotowywanie projektów pism procesowych,

• analiza umów,

• wspieranie radcy prawnego w codziennej pracy,

• przygotowywanie opinii prawnych,

• uczestniczenie w ciekawych projektach.

Co oferujemy:

• zapoznanie się z funkcjonowaniem Działu Prawnego w międzynarodowej firmie,

• referencje po odbyciu praktyk,

• zdobycie cennej wiedzy,

• niezbędne narzędzia pracy.

Czego oczekujemy:

• preferowane kierunki studiów: Prawo IV-V rok,

• znajomość języka angielskiego,

• zainteresowania w zakresie prawa pracy i prawa cywilnego, chęć zgłębiania wiedzy,

• dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.