Praktykant w Dziale Pomiarów i Rozruchu

Elektrobudowa SA

Bełchatów, Łódź, łódzkie

ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejącą od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce.

Praktyki pod napięciem to oferta dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w obszarze pomiarów i rozruchu na obiektach energetycznych. Oferujemy praktyki na naszych Kontraktach w całej Polsce. Najlepszym studentom oferujemy możliwość stałego zatrudniania.

Miejsce pracy: Bełchatów, Łódź

(nr ref: APR)

Co oferujemy naszym praktykantom:

  • praktyki w okresie lipiec – wrzesień. Jeśli interesuje Cię inny termin zaznacz tę informację w formularzu aplikacyjnym
  • umowę o praktykę podpisujemy na okres 1, 2 lub 3 miesięcy
  • praktyki w Dziale Pomiarów i Rozruchu w wybranej lokalizacji
  • bezpłatne praktyki
  • opiekuna, który wspiera praktykanta we wdrożeniu do pracy i wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • indywidualny Harmonogram Praktyk z wyznaczonymi zadaniami

Zadania praktykanta:

  • zapoznanie się z obiektem budowy i dokumentacją projektu
  • obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych
  • wykonywanie drobnych prac w zakresie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej
  • dbałość o zgodność wykonania układów elektrycznych z dokumentacją projektową
  • zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy przy instalacjach elektroenergetycznych
  • realizacja Harmonogramu Praktyk (indywidualny zakres obowiązków wynikający z zaawansowania prac na Kontrakcie)

Czego oczekujemy od praktykantów:

  • statusu studenta Wydziału Elektrycznego lub pokrewnego
  • zaangażowania i sumienności
  • umiejętności pracy w grupie
  • znajomości języków obcych (angielski, niemiecki)
  • uprawnień SEP do 1 kV

Jakie korzyści daje udział w programie praktyk:

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy
  • doświadczenie zawodowe w pracach kontrolno – pomiarowych
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • konkurencyjność nad innymi kandydatami ubiegającymi się o pracę w ELEKTROBUDOWIE
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.