Praktykant w Dziale Marketingu - praktyka płatna

JAVRO 2 Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, rozwinąć swoje kwalifikacje a co najważniejsze - pracować w dziale marketingu to zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy osoby, która pomoże w bieżącej pracy działu i będzie wspierać zespół w prowadzonych działaniach.
Do Twoich obowiązków należało będzie przede wszystkim:
- przygotowywanie projektów graficznych dla klientów
- wykonywanie wizualizacji produktów firmy
- tworzenie mailingów reklamowych
- pomoc w administracji stroną internetową
- bieżąca obsługa klientów

Praktyka trwa 5 miesięcy i jest płatna.

Wymagania

Poszukujemy osoby która posiada:
- wiedzę z zakresu obsługi pakietu Office i korzystania z zasobów internetu
- doświadczenie w stopniu min. podstawowym z zakresu tworzenia grafiki komputerowej zarówno rastrowej jak i wektorowej (znajomość programów Corel, Adobe Ilustrator lub Photoshop)
- pasja związana z fotografią będzie dodatkowym atutem

Jeśli znasz język angielski lub niemiecki - koniecznie zaznacz to w swojej aplikacji!

Prezentacja firmy

Działalność firmy JAVRO (rok założenia 1978r.) skupia się na dwóch główn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
5 miesiący
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media