Praktykant w dziale Księgowości

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej firmie, wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach, a także zyskać cenne doświadczenie – czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce odbywania praktyk: główna siedziba firmy na Bielanach Wrocławskich

Zadania, jakie możemy zaproponować:
- Sprawdzanie poczty otrzymanej i segregowanie jej na dokumenty już zaksięgowane i do zaksięgowania
- Księgowanie faktur zakupowych, rozliczeń zaliczek
- Księgowanie delegacji, wyciągów bankowych
- Windykacja należności
- Przeglądanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych
- Pomoc w bieżących sprawach działu

Wymagania:
- Skrupulatność, dokładność
- Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
- Dobra znajomość programu MS Excel
- Status studenta mile widziany (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, Ekonomia)

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Współpracę z doświadczonymi Specjalistami
- Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń
- Referencje po odbyciu praktyk a dla najlepszych możliwość pozostania w strukturach działu
- Praktyka bezpłatna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.