PRAKTYKANT w dziale księgowości

Tax Unit Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:
PRAKTYKANT
w dziale księgowości
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Wprowadzanie faktur do programu księgowego
• Wprowadzanie wyciągów bankowych
• Uzgadnianie sald na kontach księgowych
• Sporządzanie pism do Urzędu Skarbowego
• Przygotowanie i wypełnianie deklaracji PIT, VAT, ZUS

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie
księgowej i prawnej
• Elastyczny czas pracy i podejście zadaniowe
• Przyjazną atmosferę
• Po odbytych praktykach możliwość zatrudnienia w ustalonym wymiarze godzin

PRAKTYKI MAJĄ CHARAKTER NIEODPŁATNY

Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV w formacie PDF wraz ze zdjęciem na podany adres e-mail (w temacie podając nazwę stanowiska).

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych
z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Wymagania

Wymagania:
• Studia wyższe w toku lub inne formy edukacji w zakresie ekonomii,
finansów lub prawa
• Chęć podjęcia zatrudnienia po odbyciu praktyk
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność i chęć pracy w zespole
• Zdolność szybkiego uczenia się
• Nastawienie na prężny rozwój
• Znajomość obsługi programów księgowych może stanowić dodatkowy atut

Prezentacja firmy

Prowadzimy obsługę rachunkową, finansową i zarządczą dla firm z różnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż