Praktykant w Dziale Kadr i Płac

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Do naszego Zespołu Kadr i Płac, mieszczącego się w głównej siedzibie firmy na Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT W DZIALE KADR I PŁAC
Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE

Zadania, jakie możemy zaproponować:
• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
• Tworzenie, uzupełnianie teczek osobowych,
• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,
• Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy,
• Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
• Archiwizowanie dokumentacji,
• Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych.

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy (minimum 32 godziny praktyki w tygodniu),
• system szkoleń wewnętrznych,
• współpracę z doświadczonymi Specjalistami ds. Kadr i Płac,
• możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń
• referencje po odbyciu praktyk.

Dołącz do nas, jeśli:
• interesujesz się problematyką Kadr i Płac – twardym HR,
• jesteś dyspozycyjny min. 32 godziny w tygodniu,
• jesteś skrupulatny i dokładny,
• chcesz odbyć 3 miesięczne praktyki w międzynarodowej firmie,
• posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• cechuje Cię dobra organizacja własnej pracy,
• jesteś otwarty na doświadczenia i chęci nauki,
• praktyki bezpłatne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.