PRAKTYKANT w Dziale Kadr i Płac

Sklepy Komfort S.A.

Łódź, łódzkie

Obecnie do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • archiwizacja i kompletowanie dokumentacji kadrowej,
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • sporządzanie zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących spraw pracowniczych,
  • pomoc w przygotowywaniu listy płac,
  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie),
  • bieżące prace działu kadr i płac.

Oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta,
  • zainteresowania tematyką kadrowo-płacową,
  • znajomości pakietu Office,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • komunikatywności i optymizmu.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas miesięcznych, bezpłatnych praktyk,
  • elastyczny harmonogram praktyk (min. 25 godzin w tygodniu),
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.