Praktykant w dziale BHP

Sklepy Komfort S.A.

Łódź, łódzkie

Obecnie do naszego Biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • gromadzenie, opisywanie i porządkowanie dokumentacji,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji BHP,
  • archiwizacja dokumentów,
  • prace administracyjno-biurowe,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz sklepami.

Oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta,
  • zainteresowania obszarem BHP,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • odpowiedzialności i sumienności,
  • komunikatywności i optymizmu.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas miesięcznych, bezpłatnych praktyk z możliwością płatnego przedłużenia,
  • elastyczny harmonogram praktyk (min. 20 godzin w tygodniu),
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.