Praktykant w Departamencie IT

Skłodowscy Sp. z o.o.

05-270 Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

•usuwanie awarii związanych z IT,

•podstawowa konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania,

•dokumentowanie pracy w systemach wewnętrznych,

•prace montażowe związane z działalnością IT,

•obsługa poprzez wsparcie telefoniczno-mailowe /helpdesk/,

•tworzenie, utrzymywanie dokumentacji technicznych sieci i systemu,

•tworzenie, utrzymywanie oraz obsługa kont użytkowników w sieci lokalnej,

•wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych,

•ins

Oferujemy:

• możliwość dalszego zatrudnienia – na podstawie umowy o pracę, lub umowy cywilno-prawnej
• poznanie zagadnień z dziedziny zarządzania projektami IT oraz działania systemów finansowo - księgowych
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• przyjazną i wspierającą atmosferę pracytalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami.

Wymagania

Oczekiwania:

•chęć pracy i rozwijania się w dziale IT

•szybkość uczenia się

Mile widziane:

•znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania,

•umiejętność pracy w grupie,

•skrupulatność, dokładność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

•umiejętność logicznego myślenia i bardzo dobra organizacja własnej pracy,

•znajomość budowy i działania urządzeń IT

•umiejętność sprawnego znalezienia potrzebnych informacji w dokumentacji technicznej, bazie wiedzy lub Internecie

•znajomość budowy komputerów PC: diagnozowanie podstawowych problemów sprzętowych (awarie dysku, zasilacza, pamięci), umiejętność wymiany podzespołów komputera

•znajomości pakietu Microsoft Office: rozwiązywanie podstawowych problemów

•znajomość administracji systemów księgowych.

•podstawowa znajomość zagadnień sieciowych, routery, przełączniki access pointy

•podstawowa wiedza w zakresie sieci IP: DHCP, DNS, IPv4, TCP/UDP

Prezentacja firmy

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 160 pracowników i obsługuje ponad 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis