Praktykant w agencji marketingu

CleverAgency

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

·         Udział w tworzeniu treści marketingowych;

·         Pomoc w tworzeniu strategi marketingowej dla klienta;

·         Pomoc w realizacji kampanii społecznościowych;

·         Pomoc przy realizacji materiałów reklamowych dla CleverAgency;

·         Udział w redagowaniu tekstów.

Wymagania

·         Status studenta;

·         Nastawienie na pracę z ludźmi, w środowisku małych i średnich przedsiębiorstw;

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

·         Biegła obsługa komputera i mediów internetowych;

·         Lekkie pióro;

·         Dyspozycyjność min. 10 godzin w tygodniu.

Prezentacja firmy

Agencja interaktywna CleverAgency specjalizuje się w tworzeniu fu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
min. miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media