Opis stanowiska pracy

W związku z nowym projektem o charakterze varsavianistycznym, Fundacja Rozwoju Kinematografii poszukuje osób na stanowisko:
PRAKTYKANT-Varsavianista
Szukasz ciekawych praktyk, które pozwolą Ci na zdobycie wartościowego doświadczenia i wiedzy? Warszawa i film to Twoja Pasja? Ta oferta jest dla Ciebie!

Do zadań praktykanta-varsavianisty należeć będzie m.in.:

- wyszukiwanie i tworzenie treści o charakterze varsavianistycznym, w tym pisanie artykułów na stronę internetową i fanpejdż na Facebooku
- kwerenda varsavianów
- tworzenie materiałów prasowych i promocyjnych.
- zbieranie i analiza danych
- współpraca z dystrybutorami oraz twórcami filmowymi.
- współtworzenie portalu poświęconego branży filmowej.
- organizacja kin letnich

Oferujemy:

-zdobycie wartościowej wiedzy i doświadczenia z zakresu varsavianistyki i kinematografii
-pracę w przyjemnej atmosferze
-elastyczne godziny pracy
-referencje po zakończeniu praktyk
-zaliczenie praktyk studenckich
-twórcze i kreatywne wyzwania

Wymagania

Oczekujemy:

- dyspozycyjności przynajmniej 3 razy w tygodniu
- umiejętności dobrego pisania tekstów i wyszukiwania informacji
- znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office
- wykształcenia minimum średniego, mile widziani studenci
- samodzielności, inicjatywy w działaniu i pozytywnej energii! :)

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość języka obcego
- znajomość oprogramowania graficznego
- zainteresowanie varsavianistyką i/lub kinematografią

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Jazdów 3/17 i/lub zdalnie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do 16.04.2015

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji ( Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Fundacja Rozwoju Kinematografii skupia się na: <br/>-organizowaniu pokaz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż