Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Praktykant / Stażysta

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Studiujesz socjologię, psychologię, a może wiesz co to jest ZZL? Masz za sobą pierwsze praktyki/staże w rekrutacji i nieobce są Ci techniki organizacji pracy? A może nie masz żadnego doświadczenia, ale jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszych praktyk? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!
Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych poszerzyć swoją wiedzę zarówno z zakresu HRu miękkiego, jak i twardego. U nas nie parzy się kawy, u nas się ją pije!

Zakres obowiązków:
  • Aktywne wsparcie Konsultantów w ich bieżących czynnościach tj. selekcji nadesłanych aplikacji, rekrutacjach, redagowaniu ogłoszeń.

Ponadto zobaczysz jak funkcjonuje i wygląda praca w Agencji Rekrutacyjnejj „od kuchni” oraz jak pracuje się z największymi klientami! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na dłużej... wszystko jest możliwe :)

WYMAGANIA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B1+/B2);
  • Dokładność, sumienność i poufność;
  • Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale nie szukamy też osób biernych. Będziemy zwracać uwagę na dodatkowe aktywności – wszystko to co świadczy, że wykazujesz inicjatywę!

KORZYŚCI
  • Zdobycie doświadczenia podczas bezpłatnych praktyk;
  • Elastyczny czas praktyk ( od 4 h do 8h dziennie ) - wiemy, że studia też są ważne;
  • Praca w międzynarodowym, biznesowym środowisku;
  • Opiekuna praktyk, który chętnie podzieli się wiedzą;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu, w centrum Poznania;
  • Po odbyciu praktyk wystawimy Ci referencje.

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem gotowym do dzielenia się wiedzą, w którym chętnie zobaczymy Ciebie!

Numer referencyjny: 4-24-41125/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.