Opis stanowiska pracy

Chcesz ciekawie spędzić wakacje i nauczyć się czegoś nowego?

Przyjdź na staż do naszej firmy!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem, prowadzącym internetowy serwis z ofertami pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów. Istotnym zadaniem serwisu jest promowanie idei organizowania programów stażowych u pracodawców i rozwoju zawodowego wśród studentów. Feender to również młodzi ludzie, zafascynowani nowymi technologiami oraz mobilnością międzynarodową. W naszym zespole stawiamy na jasne zasady i sumienną pracę, które realizujemy przy podejmowaniu codziennych wyzwań.

Zadania

Poszukujemy osoby, która swoją pozytywną energią wesprze nas przy rozwijaniu naszego projektu. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie: monitorowanie ofert zatrudnienia wśród polskich i zagranicznych pracodawców; redagowanie i recenzowanie tekstów promocyjnych; komunikacja z uniwersytetami w Polsce i za granicą; nawiązywanie kontaktów z pracodawcami zainteresowanymi promowaniem ofert praktyk i staży w serwisie.

Oferujemy

  • płatny staż z możliwością dalszego zatrudnienia,
  • możliwość elastycznych godziny pracy,
  • jasne i przejrzyste zasady współpracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu promocji, sprzedaży i funkcjonowania startupów

Wymagania

Wymagania

  • komunikatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań promocyjnych,
  • mile widziana znajomość VBA,
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami zagranicznymi,
  • b.dobra znajomość języka angielskiego,
  • łatwość w redagowaniu tekstów,
  • samodzielność i skrupulatność

Prezentacja firmy

PANDI sp. z o. o. jest innowacyjną firmą, rozpoczynającą wkrótce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce