Praktykant/Stażysta w Laboratorium Kontroli Jakości

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • poznanie specyfiki pracy w firmie farmaceutycznej
  • zapoznanie się z aparaturą stosowana w laboratorium kontroli jakości
  • poznanie archiwum prób i dokumentacji

OCZEKIWANIA:

  • student IV, V roku lub absolwent wydziału chemicznego lub pokrewnego
  • bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • bezpłatne praktyki zawodowe lub staż absolwencki w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • zdobycie doświadczenia w pracy w Laboratorium Kontroli Jakości
  • poznanie przepisów GMP/GLP