Praktykant/Stażysta w dziale rozwoju produktów e-Commerce

JMC Sp. z o.o.

51-642 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma JMC Sp. z o.o. - dystrybutor kosmetyków naturalnych w Polsce i Europie poszukuje osób na staż/ praktyki w dziale rozwoju produktów eCommerce

W trakcie praktyk, do Twoich zadań będzie należeć:
zarządzanie treścią strony internetowej
wprowadzenie towarów do sklepu internetowego w oparciu o dostarczone dane
zarządzanie panelem do obsługi sklepu internetowego
Redagowanie treści na potrzeby kanałów socjal media

Jesteśmy przekonani, że po odbyciu praktyk w naszej firmie będziesz mógł postawić swoje pierwsze kroki w ehandlu.
Przygotujemy dla Ciebie ocenę i referencje po odbyciu praktyk/stażu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez przycisk aplikuj.
Oferujemy miesięczne bezpłatne praktyki.

Wymagania

Nasze ogłoszenie kierujemy do osoby, która:
jest uczniem lub studentem
jest energiczna i szuka nowych rozwiązań
interesuje się rynkiem e handlu/e-commerce
posiada umiejętności obsługi komputera

Prezentacja firmy

Marka Natura Siberica została stworzona w 2007 roku. Jest to pier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce