Praktykant / Stażysta w dziale logistyki serwisu aparatury medycznej

Olympus Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Olympus Polska Sp. z o.o. Olympus Polska Sp. z o.o. Olympus Polska Sp. z o.o. Olympus Polska Sp. z o.o. Olympus Polska Sp. z o.o. Olympus Polska Sp. z o.o.
Dzięki doskonałej ofercie innowacyjnych technologii medycznych, aparatów cyfrowych i rozwiązań do zastosowań w naukach biologicznych i przemyśle, firma Olympus jest jednym z wiodących producentów precyzyjnych technologii optycznych i cyfrowych. Naszą ambicją jest wykorzystywanie naszych wielokrotnie nagradzanych, zaawansowanych technologicznie produktów do poprawiania zdrowia ludzi oraz do zwiększania ich bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.

Główna siedziba grupy Olympus zlokalizowana jest w Tokio, natomiast regionalna siedziba dla obszaru EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) znajduje się w Hamburgu. W samej Europie firma Olympus ma swoje oddziały w około 30 krajach.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Rodzaj zatrudnienia: Stażysta

Lokalizacja: serwis aparatury medycznej w Bydgoszczy

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie i przekazywanie przesyłek firmom kurierskim
  • Odpowiednie pakowanie i zabezpieczanie aparatury medycznej odsyłanej z serwisu
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami serwisu
  • Zakładanie zleceń odbioru przesyłek przez kurierów za pośrednictwem platformy internetowej
  • Wykonywanie przesunięć magazynowych w systemie SAP ERP
  • Obsługa programów generujących etykiety nadawcze do przesyłek
  • Monitorowanie zwrotów sprzętów zastępczych
  • Nadzór nad magazynem materiałów do pakowania przesyłek

Wymagane kwalifikacje

  • Jeśli jesteś w trakcie studiów (III-IV rok, niezależnie od kierunku studiów) i możesz poświęcić nam trochę swojego czasu, a do tego chcesz poznać tajniki pracy serwisu sprzętu medycznego a w szczególności jego części logistycznej - aplikuj
  • Poszukujemy osób odpowiedzialnych, umiejących pracować w zespole i efektywnie komunikujacych się z innymi, również w języku angielskim, z pozytywnym i optymistycznym podejściem do pracy, dla których obsługa komputera (MS Office) oraz pozostałego sprzętu biurowego nie stanowi problemu.
  • Zapewniamy możliwości nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w bardzo miłym gronie specjalistów.

Korzyści dla Ciebie:

  • Ciekawe zadania i miła atmosfera w pracy
  • Wynagrodzenie za pracę
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Zapoznanie się ze specyfiką działania serwisu sprzętu medycznego
  • Codzienna porcja owoców
  • Informacje Olympus Medical

Dział Medical Systems Divison to największy obszar działalności firmy Olympus oraz światowy lider technologii i marketingu w zakresie endoskopii. Firma Olympus postawiła sobie za cel znalezienie najlepszych rozwiązań najważniejszych problemów medycznych, które przyśpieszą powrót do zdrowia pacjentów, poprawią warunki pracy lekarzy i personelu technicznego oraz zwiększą wybór sprawdzonych rozwiązań w służbie zdrowia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.