Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o.

Praktykant/ Stażysta w Dziale Audytu

Location: Wrocław

W Hewlett Packard Enterprise zajmujemy się opracowywaniem nowoczesnych technologii i usług, które mogą pomóc firmom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Wspieramy swoich klientów w ponad 170 krajach.

W Polsce jesteśmy obecni w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

Nasze Centrum we Wrocławiu i Łodzi specjalizuje się w zaawansowanych usługach, których głównym celem jest świadczenie usług finansów i księgowości, HR, sprzedaży i marketingu, przetwarzania danych i dostarczania informacji oraz zarządzania łańcuchem dostaw na rzecz Hewlett Packard Enterprise oraz naszych klientów.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Udział w pracach zespołu doświadczonych audytorów
  • Przeprowadzanie badań i testów w ramach projektów
  • Przygotowywanie dokumantacji
  • Dokonywanie oceny efektywności wg SOX
  • Przygotowywanie wniosków i prezentacji poaudytowych

Nasze oczekiwania:

  • Studia z zakresu audytu, controllingu, finansów lub ksiegowości (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie - komunikacja,autoprezentacja

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia płatnego stażu
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Udział w szkoleniach i programach mentoringu
  • Pracę w centrum miasta
  • Świeże owoce i kanapki każdego dnia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.