Praktykant / stażysta biura projektowego (telekomunikacja, konstrukcje stalowe)

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Anteo Poland Sp. z o.o. jest firmą działającą od 2007 roku na rynku polskim, brytyjskim oraz irlandzkim w branży telekomunikacyjnej. Obecnie w związku z ekspansją na rynek niemiecki poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Praktykant / stażysta biura projektowego

(telekomunikacja, konstrukcje stalowe)

W trakcie trwania praktyk lub stażu pokażemy Ci jak funkcjonuje bardzo szybko rozwijająca się firma, zajmująca się zarówno projektowaniem, jak i wykonawstwem. Pozwolimy Ci również sprawdzić się w następujących zadaniach:

  • Tworzenie w środowisku CAD rysunków technologicznych, budowlanych oraz warsztatowych dla branży telekomunikacyjnej;
  • Poznanie poszczególnych faz procesu inwestycyjnego oraz pomoc przy tworzeniu niezbędnej dokumentacji;
  • Wsparcie zespołu projektowego w prowadzonych działaniach;

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia praktyki semestralnej pod okiem opiekuna, w gronie profesjonalistów,
  • Możliwość dalszej współpracy na umowie o pracę;
  • Możliwość rozwoju (praktyka do uprawnień budowlanych) oraz zdobycia doświadczenia zawodowego na rynkach zagranicznych;
  • Wynagrodzenie za praktykę;
  • Przyjazną atmosferę w pracy, realizację ciekawych projektów;

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV. Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Zaangażowania i chęci do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Otwartości na pracę z ludźmi i nowe wyzwania;
  • Komunikatywności, skrupulatności, obowiązkowości,
  • Dobrej znajomości AutoCADa – warunek konieczny;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodniez Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Firma Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Architektura, Praca Inżynieria