Praktykant Programista Java

HYCOM

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Weźmiesz udział w trzymiesięcznym płatnym stażu, nauczysz się rozróżniać dobre i złe praktyki w pracy programisty, poznasz najnowocześniejsze trendy w tworzeniu aplikacji Web.

Czym będziesz się zajmować:

  • dołączysz do prawdziwych zespołów programistycznych i otrzymasz realne zadania,
  • skorzystasz z doświadczenia architektów i programistów,
  • popracujesz pod okiem doświadczonego w branży e-commerce lidera technologicznego,
  • będziesz miał szansę otrzymania propozycji zatrudnienia bez udziału w procesie rekrutacji.

Oferujemy:

  • zdobycie praktycznej wiedzy
  • szansę na dalszą współpracę po zakończeniu praktyk
  • szkolenia wewnętrzne
  • elastyczne godziny pracy – możliwość łączenia nauki z pracą

Wymagania

  • studenci kierunków: informatyka, telekomunikacja, elektronika, ale również studenci innych kierunków, planujący swoją karierę w branży IT,
  • podstawowa znajomość języka Java i SQL,
  • dyspozycyjność w okresie odbywania praktyk (min. 30 godzin w tygodniu)

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy