praktykant / praktykantka w dziale rekrutacji

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- wsparcie w zakresie rekrutacji na rynek polski (branża retail oraz produkcja)
- wsparcie w zakresie rekrutacji zagranicznych (rynek holenderski)
- selekcja aplikacji
- publikowanie ogłoszeń
- budowanie bazy kandydatów
- przeprowadzanie rozmów z kandydatami do pracy

Od zainteresowanych osób oczekujemy:

- wysokiej motywacji
- dobrej organizacji pracy
- pogodnego usposobienia
- kultury osobistej
- dyspozycyjności min. 20 godzin w tygodniu

Oferujemy:

- bezpłatne praktyki (po ich pozytywnym zakończeniu możliwość rozpoczęcia płatnego stażu)
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR
- elastyczny grafik pracy
- przyjazną atmosferę pracy
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praktyki / Staż, Praca Doradztwo / Konsulting