Praktykant/Praktykantka w dziale rekrutacji

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie, do naszego oddziału w Katowicach, poszukujemy osób chętnych do zdobycia doświadczenia w branży HR.

Zakres obowiązków:

-udział w procesie rekrutacji na wybrane stanowiska w branżach: produkcyjnej, logistycznej, motoryzacyjnej i innych

-informowanie Kandydatów o aktualnych ofertach pracy

-redagowanie i publikacja ogłoszeń

-pomoc w pracach administracyjnych i biurowych

Nasze oczekiwania:

-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek: socjologia, zzl, psychologia)

-zainteresowanie branżą HR

-umiejętności miękkie: komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-możliwość zdobycia doświadczenia w agencji pracy tymczasowej

-elastyczne godziny współpracy

-referencje po zakończeniu praktyki

OFERTA BEZPŁATNYCH PRAKTYK!

Aplikację proszę wysyłać poprzez przycisk u góry po prawej stronie - Aplikuj.

Licencja agencji nr 1954

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.