Praktykant / Praktykantka w dziale New Business Development - PROWIZJE OD SPRZEDAŻY

Infinity Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • poszukiwanie nowych klientów wśrod małych i średnich firm, rozpoznawanie ich potrzeb oraz odpowiednie ich adresowanie w celu podpisania kontraktu na wsparcie IT dla aplikacji lub na wykonanie projektu informatycznego
  • opieka nad istniejącymi klientami, dbanie o relacje z klientami
  • rozpoznawanie potrzeb istniejących klientów oraz rozbudzanie potrzeb jeszcze nieodkrytych
  • dbanie o interesy i o portfel klienta - jeśli biznes klienta się rozwija to biznes firmy wspierającej klienta od strony IT również
  • szukanie oszczędności dla klienta w naszych usługach - eliminowanie niepotrzebnych usług

Wymagania

  • obsługa klientów w języku angielskim - płynna znajomość w mowie i piśmie
  • student kierunków zarządzanie/marketing/sprzedaż/informatyka i pokrewne
  • obsługa komputera: pakiet office, outlook oraz obsługa urządzeń mobilnych na najwyższym poziomie
  • mile widziana znajomość najnowszych trendów i technologii w IT
  • przebojowość, łatwe nawiązywanie kontaktów, pomysłowość

Prezentacja firmy

Firma Infinity Consulting Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma IT ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praktyki / Staż, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta