Praktykant / Praktykantka w dziale DevOps (Development & Operations)

Infinity Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działy IT w firmie Infinity Consulting są ze sobą połączone i działają w oparciu o system DevOps - wszyscy jesteśmy jednym team'em, ludzie tworzący aplikacje jednocześnie je wspierają, gwarantuje to najwyższą jakość naszych rozwiązań oraz późniejszego ich wsparcia, zintegrowanie świetnego zespołu i pracę na najwyższych obrotach! Do zadań Inżynierów działu DevOps należy CORE działalności firmy, czyli:

  • Wsparcie dla naszych klientów dla problemów, które spotykają podczas używania aplikacji
  • Tworzenie nowych aplikacji webowych/stron WWW i/lub rozwój aplikacji już istniejących
  • Pierwszy kontakt dla pracowników naszych klientów – pierwsza linia wsparcia
  • Obsługa klientów w języku angielskim

Wymagania

  • Student kierunku Informatyka/Telekomunikacja/Automatyka/Robotyka i pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość przynajmniej trzech spośród nastepujących technologii: HTML, JavaScript, PHP, CSS, PostgreSQL, MySQL, WordPress, Joomla, Java, Linux
  • Mile widziana znajomość ITIL

Prezentacja firmy

Firma Infinity Consulting Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma IT ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praktyki / Staż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta