Praktykant/ Praktykantka w agencji rekrutacyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. PAR/076/OBA

Zadania:

  • Wsparcie zespołu konsultantów w procesie rekrutacji
  • Poszukiwanie i analiza profili kandydatów pod względem prowadzonych projektów
  • Edycja oraz formatowanie dokumentów aplikacyjnych
  • Uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych
  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych

Oferta:

  • Współpraca z doświadczonym zespołem konsultantów
  • Bezpłatne praktyki na okres 3 miesięcy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju w dziale HR
  • Dostęp do wszechstronnej wiedzy na temat rekrutacji i pozyskiwania kandydatów
  • Praca w dynamicznym zespole, w firmie o międzynarodowej strukturze

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w wymiarze 25 godzin tygodniowo
  • Chęci rozwijania umiejętności w dziale rekrutacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials