Praktykant (m/k) w Dziale Zasobów Ludzkich (staż płatny)

FSB Piekarnia Strzegom Sp. z o.o.

Strzegom, dolnośląskie

Miejsce pracy: Strzegom

Nr ref: PZZL/02

Termin praktyki: od zaraz/ 3 lub 6 m-cy

Jeśli lubisz pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku, cenisz różnorodność zespołową, chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w branży produkcyjnej w międzynarodowym środowisku – aplikuj.

Jako stażysta już od samego początku swojej pracy będziesz brać aktywny udział w zadaniach i projektach realizowanych w dziale zasobów ludzkich. Pracując nad zagadnieniami z obszaru HR będziesz miał/a możliwość zdobycia praktycznych umiejętności dotyczących polityki personalnej firmy i jej wpływu na działalność zakładu.

Główne zadania:

  • Realizacja zadań w obszarze budowania wizerunku pracodawcy w wewnątrz i na zewnątrz organizacji (współpraca z uczelniami, szkołami, Specjalistą ds. Komunikacji Wewnętrznej)
  • Aktywny udział w organizacji i prowadzeniu (w tym tworzenie) procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych, rozmów oceniających oraz rozwojowych
  • Udział we wdrażaniu projektów globalnych – systemy HR
  • Wspieranie działań administracyjno-kadrowych oraz raportowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia, pedagogika, socjologia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2 w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel i PP
  • Współpraca zespołowa i wysoki poziom relacji interpersonalnych
  • Dokładność w realizacji zadań, gotowość do zadań ad hoc

Oferujemy:

  • realizację konkretnego projektu w obszarze HR. Po zakończeniu otrzyma referencje od FSB Piekarnia Strzegom.
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • perspektywę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w gronie profesjonalistów
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę, wspieranie się i dzielenie wiedzą