PRAKTYKANT KONSTRUKTOR (Praktyka płatna - 6 miesięcy)

Autoliv Poland Sp z o.o.

Oława, Brzeg, Oława, Wrocław, dolnośląskie

Od: Autoliv Poland Sp z o.o.
Miejsce pracy: Oława, Brzeg, Oława, Wrocław

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość pisania pracy dyplomowej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
  • Przyjazną atmosferę pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem przygotowania prototypów poduszek powietrznych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Ukończony IV rok studiów technicznych
  • Umiejętność obsługi programów AUTOCAD
  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność przez minimum 4 dni w tygodniu
  • Gotowość do odbycia min. 6 miesięcznej praktyki