Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI
Pisanie artykułów dotyczących tematyki branżowej (ogrodnictwo, architektura krajobrazu, porady i DIY)
Prowadzenie firmowego bloga
Promowanie firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pintrest, Twitter)
Współtworzenie strategii marketingowej firmy
Uczestnictwo w targach i spotkaniach branżowych
Wsparcie działu marketingu w realizacji bieżących zadań

OFERUJEMY
Elastyczny czas pracy (możliwość stworzenia własnego grafiku)
Możliwość pracy zdalnej
Pracę firmie w firmie z 25-letnim doświadczeniem w zespole profesjonalistów i pasjonatów
Ciekawe zadania i pracę pełną wyzwań
Pierwszy miesiąc praktyk jest bezpłatny, później możliwość kontynuacji współpracy na podstawie umowy zlecenia

Poznaj nas:

Wymagania

WYMAGANIA
Lekkie pióro
Znajomość Internetu i mediów społecznościowych
Samodzielność oraz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
Dyspozycyjność min. 8h w tygodniu
Mile widziana znajomość programu Photoshop oraz zagadnień z obszaru Content Marketing oraz Social Media

Prezentacja firmy

Florexpol jest wiodącą firmą wysyłkową roślin na terenie Polski. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media